کینوا 100
خانه / کینوا / بذر کینوا / محل خرید بذر کینوا ارزان قیمت

محل خرید بذر کینوا ارزان قیمت

کینوا ارزان قیمت دانه ی گیاهی پر خواصی است که امروزه به دلیل خواص بالای آن بسیاری از افراد به دنبال این هستند که خود این گیاه را پرورش دهند و از خواص بی نظیر آن بهرمند شوند. محل خرید بذر کینوا ارزان قیمت را به شما معرفی می کنیم.

کینوا، گیاهی است که در مناطقی با آب و هوای متعادل رشد می کند. این گیاه دارای برگ های سبز رنگی است که می توان از برگ های آن هم استفاده ی غذایی بسیاری کرد. بعضی از افراد از برگ های آن برای تهیه کوکو استفاده می کنند.

کینوا دارای دانه ی پر خواصی است که برای بدن بسیار مهم و ضروری است. بهترین روش برای استفاده ی مداوم از خواص این گیاه، پرورش این گیاه توسط خودمان است.

برای پرورش این گیاه باید نیاز های بسیاری را رعایت کرد:

کینوا ارزان قیمت

  • نیاز های نوری : طول روز پرورش این گیاه باید بهینه باشد. این گیاه نیازمند آفتاب کامل و طول روز های کوتاه است.
  • نیاز های آبی : بعد از کاشتن بذر، تا جوانه زدن باید آب یاری آن به صورتی باشد که رطوبت خاک به خوبی حفظ شود. زمانی که گیاه رشد کرد و به یک تثبیت خاصی رسید، باید بین دفعات آب یاری فاصله باشد و همیشه چند سانتی متر از سطع بالای خاک خشک باشد.
  • نیاز خای خاکی : خاکی که برای کاشت کینوا استفاده می شود باید زهکشی شده و دارای کود مناسبی باشد. برای اینکه رشد این گیاه به خوبی حفظ شود، باید پس رشد و جوانه زدن چند سانتی متر روی خاک را کود ریزی کنیم.
  • مکان مورد نیاز : به دلیل اینکه ریشه ای این گیاه بسیار بلند است، کاشتن آن در باغچه بسیار مناسب تر از ظرف و گلدان است. روز های جوانی زنی : ۴ تا ۵ روز طول می کشد.
  • روز های درو : ۹۰ تا ۱۲۰ روز است.

بعد از شناختن این مشخصات می توانیم به پروزش این گیاه بپردازیم و از خواص مفید این گیاه همه روزه استفاده کنیم.

اما از کجا و با چه قیمت می توانیم بذر این گیاه را تهیه کنیم؟

محل خرید بذر کینوا ارزان قیمت

کینوا ارزان قیمت

بذر کینوا ارزان قیمت را می توان از گلخانه های محلی و یا گلخانه های بزرگ مراکز شهر آن را خریداری کرد. قیمت آن بسته به نوع کینوا که میتواند به رنگ سفید، قرمز و سیاه تغییر کند. معمولا بذر نوع سفید آن نسبت به رنگ های دیگر ارزان قیمت تر است. می توانید با قیمت های مناسب از طریق اینترنت و یا مراکز فروش دیگر این بذر را تهیه کرده و گیاه کینوا را پرورش دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه شرکتهای مدیاف
مشاوران فروش:
افشار: 09126633975
کرمیان: 09120468208
تلفن ثابت: 02165474247
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع بذر کینوا

فروش عمده انواع بذر کینوا

طبق مصرف قابل ملاحظه کینوا در دهه اخیر، فروش عمده انواع بذر کینوا توسط تولید …

نمایندگی کینوا مدیاف