کینوا 100
خانه / کینوا / بذر کینوا / فروش عمده انواع بذر کینوا

فروش عمده انواع بذر کینوا

طبق مصرف قابل ملاحظه کینوا در دهه اخیر، فروش عمده انواع بذر کینوا توسط تولید کنندگان، کارشناسان فروش و نمایندگان سایت های معتبر، انجام می گیرد.

امنیت غذایی باو بذر کینوا

انواع بذر کینوا

یکی از عوامل مهم که امنیت غذایی کردم عزیز کشورمان را تضمین  می کند، افزایش خشکسالی و کم آبی در دهه های اخیر است. گیاهان شو زیست نقش مهمی  بر رژیم غذایی کشور دارند.

بذر کینوا نیز گیاهی شور زیست است که میزان شوری أن۴۰  دسی زیمنس است. کینوا نسبت به خشکی و بی آبی مقاوم است و همچنین گیاهی خود گرد افشان است.

ورود انواع بذر کینوا به ایران

در سال ۸۸   بذر کینوا به ایران وارد شد و به صورت پایلوت در، استان های مختلف مورد کشت فرار گرفت. از محصولات زودرس بذر کینوا در ایران، کینوای تی تی کاکا است که۱۰۰ روزه به کشاورز محصول می دهد و عملکرد مطلوب دارد. همچنین بین دو تا پنج تن برای هر هکتار عملکرد مفید دارد.

آبیاری کینوا در ایران

برای اینکه کینوا به عنوان محصولی با کیفیت عالی در بازارهای داخلی و خارجی به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به فروش برسد نیاز به مراقبت ویژه دارد تا برداشت خوبی از بذر حال أید.

آبیاری کینوا در استان های مختلف متفاوت است اما به طور کلی بین ۵تا ۷ دور أبیاری در فواصل۱۰  تا  ۱۵روزه  می باشد.

انواع آبیازی بذر کینوا

انواع بذر کینوا

قطره ای
بارانی
نوار تیپ
غرقابی

عرضه انواع بذر کینوا

کشاورزان عزیز حدود۱۷۰۰ هکتار از سطح کشور را به کشت بذر کینوا اختصاص داده اند و اینگونه  اقدام به تکمیل چرخه تولید فراوری عرضه و صادرات کینوا نموده اند.

تولید کنندگان و کشاورزان عزیز با پشتوانه بسیار خوب و به حداقل رساندن ریسک کشت های جدیدمختلف اقدام به تولید بذر کینوا و عرضه آن با بهترین کیفیت، نموده اند.

فروش انواع بذر کینوا به صورت عمده

با توجه به ذراعت کینوا و تحلیل بازار آن در ایران چشم انداز خوبی در تجارت بذر کینوا و تعدیل قیمت آن دیده می شود.

کینوا وارداتی و داخلی را می توان به صورت عمده از طریق فروشگاه های اینترنتی معتبر، جهت مصرف خانگی یا فروش عمده آن، تهیه کرد.

فروس عمده کینوا توسط شرکت های مختلف انجام می گیرد.

این دانه با ارزش با قیمت مناسب و کیفیت بی نظیر و همچنین بسته بندی های مختلف( ۲۵۰  گرمی ،  ۱ کیلویی ، ۱۱  کیلویی ، ۲۵  کیلویی و… در تهران و شهرهای دیگر عرضه می شود

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه شرکتهای مدیاف
مشاوران فروش:
افشار: 09126633975
کرمیان: 09120468208
تلفن ثابت: 02165474247
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کینوا ارزان قیمت

محل خرید بذر کینوا ارزان قیمت

کینوا ارزان قیمت دانه ی گیاهی پر خواصی است که امروزه به دلیل خواص بالای …

نمایندگی کینوا مدیاف